Hviezdny LeBron James sa možná dočká sochy v životnej veľkosti, fanúšikovia vyhlásili zbierku

373638_lebron james 676x491.jpg

AKRON 21. mája (WebNoviny.sk) – Americký basketbalista LeBron James sa možno dočká pocty v rodnom meste Akron. Jeho bývalý spoluhráč zo strednej školy začal zbierku na postavenie sochy v životnej veľkosti. Cieľom je prostredníctvom účtu GoFundMe vyzbierať od fanúšikov hviezdy NBA milión amerických dolárov.

„Chceme do toho zainteresovať priaznivcov a dať im možnosť poďakovať LeBronovi za všetko, čo spravil pre Akron,“ uviedol iniciátor projektu Aaron Carey pre Akron Beacon-Journal. Samotného Jamesa správa potešila.

Odporúčame:
Video: Cleveland sa na tretí pokus dočkal víťazstva, na domácej palubovke jasne zdolal Boston

„V prvom rade ďakujem. Bolo by to skvelé, nielen pre mňa, ale aj pre moju rodinu a všetkých ľudí, ktorí mi pomáhali počas mojej cesty. Oceňujem už len samotnú myšlienku,“ reagoval dojatý LeBron.

Tridsaťtriročný hráč aktuálne bojuje so svojím Clevelandom vo finále play-off Východnej konferencie. V sérii hranej na štyri víťazstvá Cavaliers prehrávajú s Bostonom 1:2 na zápasy.

Viac k témam: basketbal, Cleveland Cavaliers, LeBron James, NBA
Zdroj: Webnoviny.sk – Hviezdny LeBron James sa možná dočká sochy v životnej veľkosti, fanúšikovia vyhlásili zbierku © SITA Všetky práva vyhradené.

21. mája 2018