Hudáček sa teší na spoluprácu so Znaroksom a vyjadril sa aj k predĺženiu zmluvy so Spartakom

404269_hudacek 676x451.jpg

BRATISLAVA 30. apríla (WebNoviny.sk) – Slovenský brankár Július Hudáček sa veľmi teší na spoluprácu s Olegom Znaroksom v klube Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Spartak Moskva.

Pozitívne reakcie na prácu Znaroksa

Tridsaťročný Spišiak strávil v Spartaku sezónu 2018/2019 a s moskovským tímom má zmluvu aj na nasledujúce dva súťažné ročníky.

„Olega Znaroksa pozná asi každý, je to skvelý tréner. Keď som si prečítal správu, že prichádza k nám do klubu, mnoho ľudí sa mi ozvalo a gratulovali k angažovaniu kvalitného kouča. Pod jeho taktovkou som ešte nepôsobil, ale o jeho práci som počul mnoho pozitívnych reakcií. Neviem sa dočkať na vzájomnú spoluprácu,“ povedal Július Hudáček.

Predĺženie zmluvy so Spartakom

Trojnásobný slovenský šampión s Košicami či vicemajster sveta z Helsínk 2012 sa vyjadril aj k predĺženiu svojho kontraktu so Spartakom.

„V uplynulej sezóne som bol v klube veľmi spokojný. Rokoval som s generálnym manažérom Alexejom Žamnovom a ani som neuvažoval o zmene pôsobiska. Hneď som povedal, že v Spartaku chcem zostať. Uplynulý ročník vyšiel mne aj celému klubu. Medzi brankármi sme mali úžasný vzťah, celú sezónu som si užíval,“ prezradil Hudáček, ktorý sa aktuálne pripravuje so slovenskou reprezentáciou na domáce majstrovstvá sveta.

Vyjadrenia Júliusa Hudáčka priniesol oficiálny web Spartaka Moskva.

Viac k témam: KHL Kontinentálna hokejová liga, Spartak Moskva
Zdroj: Webnoviny.sk – Hudáček sa teší na spoluprácu so Znaroksom a vyjadril sa aj k predĺženiu zmluvy so Spartakom © SITA Všetky práva vyhradené.

30. apríla 2019