Hnutie Sme rodina bude presadzovať predčasné voľby, kozmetické zmeny vo vláde nepomôžu

369081_img_7730 676x451.jpg

BRATISLAVA 4. marca (WebNoviny.sk) – Jediným politickým východiskom zo súčasnej situácie sú predčasné voľby. Na sociálnej sieti to uviedol poslanec Milan Krajniak z hnutia Sme rodina s tým, že ide o stanovisko, ktoré bude hnutie prezentovať na rokovaní s prezidentom.

„Kozmetické zmeny na jednotlivých postoch vo vláde nedokážu obnoviť dôveru ľudí v spravodlivé fungovanie štátu. V čase, keď ľudia na Slovensku žijú z 300-eurových dôchodkov a 500-eurových platov, je nemysliteľné, aby štátne peniaze, ktoré majú slúžiť ľuďom, namiesto toho ďalej končili na účtoch talianskych alebo slovenských mafií,“ uviedol Krajniak.

Odporúčame:
Mimoriadny prejav prezidenta Andreja Kisku

Na Slovensku sa podľa Sme rodina musia cítiť dobre a doma slovenskí občania, a nie mafie. „Sme rodina preto za jediné rozumné východisko z takejto situácie považuje predčasné voľby a poslanci za Sme rodina budú v parlamente za predčasné voľby hlasovať,“ dodal.

Riešením súčasnej napätej situácie v krajine je buď rozsiahla rekonštrukcia vlády, alebo predčasné voľby. Vo vyhlásení to dnes uviedol prezident Andrej Kiska. Podľa vlastných slov chce začať rokovania s predsedami politických strán o tom, ako si predstavujú budúcnosť krajiny.

Viac k témam: Andrej Kiska, Ján Kuciak, Milan Krajniak, Sme Rodina Boris Kollár, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Hnutie Sme rodina bude presadzovať predčasné voľby, kozmetické zmeny vo vláde nepomôžu © SITA Všetky práva vyhradené.

4. marca 2018