Hamšík bude mať nového trénera, SSC Neapol našiel náhradu za Sarriho

376140_carlo ancelotti 676x500.jpg

NEAPOL 23. mája (WebNoviny.sk) – Carlo Ancelotti sa stane trénerom talianskeho futbalového klubu SSC Neapol. Referuje o tom periodikum Corriere Dello Sport.

Ancelotti má predstavy o posilách

Podľa talianskych médií sa Ancelotti v utorok stretol s prezidentom Neapola Aureliom de Laurentiisom, spoločne absolvovali niekoľkohodinový rozhovor v Ríme a zišli sa aj v stredu.

Odporúčame:
Marek Hamšík zvažuje ponuku z Číny. Fanúšikovia SSC Neapol chcú, aby ostal

Spomenutý zdroj uvádza, že k oficiálnemu menovaniu príde čoskoro. Päťdesiatosemročný kouč sa mal dohodnúť na ročnom plate okolo 6 miliónov eur a údajne prezentoval De Laurentiisovi aj predstavy o nových posilách.

Ancelotti na lavičke nahradí Maurizia Sarriho. Neapol obsadil v sezóne 2017/2018 druhé miesto, hoci až do záverečnej fázy bojoval o ligový titul, ten napokon opäť získal Juventus Turín.

Hamšík rozmýšľa nad Čínou

Ancelottiho meno sa skloňovalo v súvislosti s talianskou reprezentáciou, napokon dostal prednosť Roberto Mancini. Ancelotti naposledy viedol Bayern Mníchov, na jeseň ho však prepustili po nepresvedčivých výkonoch.

Kapitánom SSC je slovenský reprezentant Marek Hamšík. Jeho budúcnosť v mužstve však otázna, vyrojili sa totiž informácie, že o 30-ročného stredopoliara je eminentný záujem v Číne.

Na Ďalekom východe by Hamšík mohol zarobiť výrazne viac ako na Apeninskom polostrove, spomína sa ročná gáža 10 miliónov eur.

Viac k témam: Carlo Ancelotti, futbal, Marek Hamšík, Maurizio Sarri, Serie A, SSC Neapol
Zdroj: Webnoviny.sk – Hamšík bude mať nového trénera, SSC Neapol našiel náhradu za Sarriho © SITA Všetky práva vyhradené.

23. mája 2018