Filmované pády Neymara majú svoju svetlú stránku, zákazníci baru v Riu dostanú „drink“ zadarmo

379419_russia_soccer_wcup_brazil_switzerland_95908 f07dde21290a4199938171ed4c85ec17 676x451.jpg

RIO DE JANEIRO 26. júna (WebNoviny.sk) – Brazílčan Neymar je jedným z najlepších hráčov na svete, ale zároveň má aj vizitku presvedčivého „herca“ medzi futbalistami.

Práve nadmerné filmovanie a teatrálne pády často aj po minimálnom kontakte so súperom v podaní neoficiálneho lídra brazílskeho tímu na majstrovstvách sveta v Rusku doviedli majiteľov jedného z barov v Riu de Janeiro k originálnej myšlienke, ktorá im s určitosťou zvýši návštevnosť.

Odporúčame:
Video: Gólová paľba Brazílie skončila víťazstvom, Coutinho strelil Navasovi „jasle“

Sir Walter Pub v Riu sa rozhodol poskytnúť svojim zákazníkom „drink“ zadarmo zakaždým, keď ich miláčik Neymar spadne na trávnik v nadchádzajúcom súboji Brazília – Srbsko na MS 2018. Tento zápas odohrajú v Moskve v rámci záverečného kola v E-skupine v stredu 27. júna od 20.00 h.

Odporúčame:
Z hviezd na MS vo futbale vyčnieva len Ronaldo, Messi si vyslúžil kritiku na sociálnych sieťach

„Uvedomujeme si, že aj veľkému množstvu Brazílčanov idú už poriadne na nervy ´lastovičky´, provokácie či emocionálne výbuchy v podaní Neymara. Preto sme sa rozhodli každý jeho pád v zápase so Srbmi oceniť nápojom zadarmo,“ píše sa na facebookovom profile Sir Walter Pubu.

Neymar zatiaľ hľadá optimálnu formu na „mundiale“ v Rusku. V úvodných dvoch vystúpeniach zaznamenal tento najdrahší útočník sveta jeden gól, keď rozvlnil sieť v nadstavenom čase súboja Brazília – Kostarika (2:0).

Viac o téme: Majstrovstvá sveta MS vo futbale 2018:

Všeobecné informácie
Kompletný program a výsledky
Skupiny a nominácie tímov
Tabuľky skupín

Viac k témam: Brazília, futbal, Majstrovstvá sveta MS vo futbale 2018 v Rusku, Neymar
Zdroj: Webnoviny.sk – Filmované pády Neymara majú svoju svetlú stránku, zákazníci baru v Riu dostanú „drink“ zadarmo © SITA Všetky práva vyhradené.

26. júna 2018