Ficovi podľa Bugára nezáleží na riešení problémov krajiny

Slovensko sa podľa Bélu Bugára potrebuje zbaviť korupcie, znižovať sa musia regionálne rozdiely.BRATISLAVA 23. februára (WebNoviny.sk) – Keď si premiér Robert Fico myslí, že podmienkami vzniku vlády môžu byť sociálne balíčky alebo nejaké ucelené moslimské komunity, tak ešte stále nepochopil, čo sa v tejto krajine deje, myslí si predseda strany Most-Híd Béla Bugár.

„To, čo je najdôležitejšie, je podpora právneho štátu prijatím účinných protikorupčných opatrení, odstrihnutím schránkových a straníckych firiem od verejných zdrojov a dôsledným vyšetrením všetkých korupčných káuz,“ uviedol pre agentúru SITA Bugár.

Odporúčame:

Kandidátky – parlamentné voľby 2016

Smer-SD schválil princípy, na ktorých by chcel stavať vládu

Sieť opakovane odmietla koaličnú spoluprácu so Smerom

Smer podľa sulíkovcov nehľadá partnera, ale spolupáchateľa

Biskupi predložili politikom Desatoro pre lepšie Slovensko

Cieľom podľa jeho slov zároveň musí byť tvorba nových pracovných miest a rozvoj regiónov ako aj opatrenia v zdravotníctve a školstve. „Ani jedna z týchto vecí v uvedených podmienkach nie je, čo ukazuje, ako málo Smeru záleží na riešeniach týchto akútnych problémov Slovenska,“ pripomenul Bugár.

Predseda Mosta-Híd tak reagoval na závery predsedníctva Smeru-SD, podľa ktorého má vládna strana záujem byť súčasťou len takej vládnej koalície, ktorá sa zhodne na piatich základných princípoch —-> VIAC V TOMTO ČLÁNKU.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

23. februára 2016