Fico odkázal opozícii, že nie je žiadny futbalový simulant

Premiér Robert Fico požiadal opozíciu, aby prestala škodiť nášmu predsedníctvu.BRATISLAVA 8. júla (WebNoviny.sk) – Premiér Robert Fico v piatok požiadal opozíciu, aby prestala škodiť predsedníctvu deštrukciou a šírením nenávisti.

Uviedol to na úvod príhovoru na konferencii o investičných príležitostiach v rámci slovenského predsedníctva v Rade EÚ. „To nie je vládne predsedníctvo, je to slovenské predsedníctvo a bol som presvedčený, že by nás malo zomknúť a malo by viesť k spoločnému postupu,“ uviedol Fico.

Opozícii ďalej odkázal, že nie je žiaden futbalový simulant, ktorého sa niekto dotkne a on spadne a krúti sa pol hodinu v bolestiach.

„Netvrdím, že predsedníctvo v EÚ je niečo, čo sa nedá zvládnuť. Robíme popri ňom všetky vlastné povinnosti, ktoré máme. Zhodneme sa ale na tom, že toto predsedníctvo je predsa v niečom komplikovanejšie a kladie na slovenskú vládu možno väčšiu záťaž ako za normálnych okolností. Slovensko v júli nastúpilo do predsedníctva po britskom referende a to poriadne zamiešalo karty,“ dodal.

Odporúčame:

Mali by Fico a Kaliňák odstúpiť? Slováci v tom majú jasno

Video: Hádky, piskot a krik. Schôdza o Ficovi bola cirkus

Chaos v parlamente má dohru. Bol Dankov podpis falošný?

Grafológovia posúdili Dankov podpis. Je podľa vás falošný?

Kusý: Bolo jasné, že schôdza o odvolávaní Fica sa zmarí

Danko je v šoku, k cirkusu v parlamente sa vyjadril aj Bugár

Odvolávanie Fica sa zmenilo na frašku, chýbali poslanci

Kaliňáka neodvolávali. ‚Hanba‘, kričali opoziční poslanci

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

8. júla 2016