Fico, Danko, Bugár oklamali verejnosť. Protesty v slovenských mestách budú pokračovať

370033_imgl2512 676x451.jpg

BRATISLAVA 15. marca (WebNoviny.sk) – Robert Fico, Andrej Danko a špeciálne Béla Bugár svojím rozhodnutím ponížili a oklamali celú občiansku verejnosť. Vo vyhlásení, ktoré poskytli agentúre SITA, to uvádzajú organizátori zhromaždení za predčasné voľby.

Odporúčame:
Online: Fica má vo funkcii premiéra nahradiť Pellegrini, sú známe mená aj ďalších ministrov

Snaha trojice lídrov koaličných strán Smer-SD, SNS a Most-Híd udržať sa za každú cenu pri moci je podľa nich jasným dôkazom toho, že chcú zamiesť pod koberec všetky korupčné kauzy, o ktorých písal aj zavraždený investigatívny novinár Ján Kuciak. Organizátori považujú predčasné voľby za jedinú možnosť, ako sa pokúsiť o obnovu dôvery ľudí v štát.

Odporúčame:
Foto: Ľudia na zhromaždení „Za slušné Slovensko“ štrngali kľúčmi a skandovali Dosť bolo Fica (aktualizované)

V piatok sa preto budú konať ďalšie protesty za predčasné voľby. „Veríme, že nám osud tejto krajiny nie je ľahostajný a v piatok spolu prídeme do ulíc,“ uviedli vo výzve Katarína Nagy Pazmány, Peter Nagy, Karolína Farská, Juraj Šeliga, Veronika Bruncková, Táňa Sedláková a Jakub Kratochvíl.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Zhromaždenie „Postavme sa za slušné Slovensko“

Viac k témam: Andrej Danko, Béla Bugár, Most-Híd, pochod „Za slušné Slovensko“, Robert Fico, Smer-SD, SNS Slovenská národná strana
Zdroj: Webnoviny.sk – Fico, Danko, Bugár oklamali verejnosť. Protesty v slovenských mestách budú pokračovať © SITA Všetky práva vyhradené.

15. marca 2018