Festival vôní v Auparku Bratislava

BRATISLAVA 12. mája (WBN/PR) – Módna kráľovná Coco Chanel raz povedala: „Žena, ktorá nenosí parfém, nemá budúcnosť.“ Myslite na tú svoju a príďte si vybrať ten pravý do Auparku Bratislava na Festival vôní 14. až 22. mája. A nemusí zostať „iba“ pri výbere. Vyskúšajte si, aké je to namiešať si svoju vlastnú vôňu. Navyše, čaká na vás bohatý hudobný program, jedinečná výstava historických flakónov a široká ponuka špičkových značiek.

Vlastná vôňa s radou odborníka

Festival začína v sobotu, 14. mája nabitým programom, ktorý odmoderuje Diana Hegerová. Tešiť sa môžete na tanečné a hudobné vystúpenia, zaspievajú Lina Mayer alebo skupina Cinnamon a svoje tanečné umenie predvedie skupina CreDance.

Počas dní zasvätených krásnym vôňam stretnete v Auparku odborníkov, ktorí vám prezradia ako sa vo vôňach orientovať a nájsť tak tú pravú vzhľadom na typ, vek a pod. Ako sa líčiť vám zase poradí hlavný make-up artista značky Max Factor – Pavol Ciesar.

Po poctivej porade si, dokonca, budete môcť namiešať svoju vlastnú omamnú vôňu. S novou vôňou v kabelke sa na záver prejdete pomedzi výstavu historických flakónov.

Poďte nakupovať, oplatí sa to!

Bohatú ponuku kozmetiky a módnych kúskov oblečenia ponúkajú počas festivalu i mnohé špičkové značky. Napríklad, novinkou v predajni FAnn parfumerie je toaletná voda Calvin Klein ck 2, v dámskej aj pánskej verzii. Predajňa ponúka široký a mimoriadne pestrý výber parfémov a značkovej kozmetiky. Obľúbená MANUFAKTURA zase osloví špeciálnou ponukou pivných a vínnych produktov. Prírodné výrobky priamo zo Slovenska nájdete v predajni Soaphoria. A určite nezabudnite navštíviť zážitkovú predajňu Dermacol.

Nezaostávajú ani značky s oblečením. Gerry Webber doplní šatník elegantnými módnymi kúskami z kvalitných materiálov s neobyčajným dizajnom. Ak hľadáte osobitý štýl, modernú eleganciu a krajčírsku kvalitu, zájdite si do predajne Alain Delon, kde budú vaše požiadavky určite splnené. A na záver šperky, tie očarujúce nájdete napríklad v predajni Sofia Jewelry. Navyše, radosť z nákupu bude dvojnásobná vďaka rôznym zľavám.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

12. mája 2016