Dukla Trenčín rozbehla letnú prípravu, káder sa priebežne dopĺňa o nové posily

373527_zj5a4678 1 676x450.jpg

TRENČÍN 23. mája (WebNoviny.sk) – Úradujúci vicemajster najvyššej slovenskej hokejovej súťaže HK Dukla Trenčín začal s letnou prípravou na sezónu 2018/2019. Trénerom sa hlásili hráči, s ktorými „vojaci“ predĺžili zmluvu, i nové posily. Do tréningového procesu sa zapojili aj viacerí hráči z juniorského tímu.

Odporúčame:
Hokejisti HK Poprad začali s letnou prípravou na novú sezónu, kouč Stantien dá šancu aj mladíkom

„Káder je priebežne dopĺňaný, na príchode niektorých ďalších hráčoch sa pracuje. Máme ešte dostatok času na kvalitné doplnenie,“ uviedol hlavný kouč Dukly Peter Oremus pre oficiálnu klubovú webstránku. Svoje zotrvanie v tíme úradujúceho vicemajstra Tipsport ligy potvrdili napríklad gólman Michal Valent či kapitán Branko Radivojevič, novými tvárami v kabíne Dukly sú rodáci z Trenčína Milan Bartovič, Mário Bližňák a Tomáš Bokroš.

Priebeh prípravy opísal kondičný tréner Branislav Lobotka. „Pre suchú prípravu sú chalani rozdelení do dvoch skupín. Dôležitá je intenzita tréningu a dynamika. Ku kvalitnému tréningu nám pomôže aj nové vybavenie pre silové cvičenia. Všetci sú vyspelí hráči, odcvičia si v podstate sami, tento blok prípravy potrvá do 5. júla, potom bude letná dovolenka,“ povedal Lobotka.

Viac k témam: Dukla Trenčín, hokej, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Dukla Trenčín rozbehla letnú prípravu, káder sa priebežne dopĺňa o nové posily © SITA Všetky práva vyhradené.

23. mája 2018