Dnes do večera posledná šanca na výhodné permanentky

PRVÁ VLNA PREDPREDAJA SEZÓNNYCH VSTUPENIEK HC SLOVAN KHL 2016/17 KONČÍ DNES, T.J. V PONDELOK 25. APRÍLA PRESNE O 21:59 H.

BRATISLAVA 25. apríla (WBN/PR) – Počas tejto vlny majú všetci majitelia permanentiek z predchádzajúcej sezóny predkupné právo na svoje miesta za najvýhodnejšie ceny, ktoré sa pohybujú od 300 do 420 eur v závislosti od kategórie sektora.

Permanentkový voucher je možné si zakúpiť na základe rezervačného kódu na všetkých predajných miestach Ticketportalu. Posledné veľké predajné miesta (nákupné centrá Avion, Aupark, Polus) majú dnes otvorené do 21:00 h.

Po krátkej jednodňovej technologickej prestávke začne Ticketportal zasielať tým držiteľom vlaňajších permanentiek, ktorí si neobnovia svoje miesta na novú sezónu, rezervačné kódy pre tzv. druhú vlnu. Ceny počas tejto vlny budú vyššie v priemere o 30-40 eur. Aj počas tejto vlny budú mať na svoje miesta predkupné právo doterajší držitelia permanentiek. Druhá vlna skončí 16. mája večer. Po tomto dátume pôjdu všetky zvyšné miesta, na ktoré nebolo počas prvých dvoch vĺn uplatnené predkupné právo, do voľného predaja.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

25. apríla 2016