Decathlon otvára 11 predajňu na siedmich pahorkoch

465946_600x400_nitra_otvaracka2 1.jpg

8.7.2021 (Webnoviny.sk) – Udržateľne sprístupňovať radosť a benefity zo športovania, čo najväčšiemu počtu ľudí je esenciálnym cieľom francúzskeho športového predajcu Decathlon, ktorému sa podarilo pokryť posledné krajské mesto, pahorkovitú Nitru. Svoju v poradí jedenástu a druhú najväčšiu predajňu otvorí 9.7.2021 o 9:00 v OD PRIOR NITRA.

Manažér expanzie Roman Baník je lokalitou nadšený, pretože sa mu podarilo nielen zastrešiť všetky krajské mestá Slovenska, ale aj umiestniť novú predajňu v srdci mesta, v rámci zrenovovanej historickej budovy OD PRIOR NITRA. Dodáva: „Hľadanie vhodného miesta pre náš koncept v Nitre bola naozaj výzva. Cieľom bolo určiť lokalitu, ktorá umožní čo najväčšiemu počtu obyvateľov z mesta, ale aj z regiónu, čo najjednoduchší prístup. Verím, že návštevníci budú spokojní s rozmanitou ponukou druhej najväčšej predajne Decathlonu, ktorá rozvinie náš koncept regionálnej športovej predajne naplno, tak ako si to Nitra nepochybne zaslúži”.

Obyvatelia mesta Nitra sa môžu tešiť na širokú ponuku športového oblečenia a vybavenia pre začiatočníkov, pravidelných aj pokročilých športovcov. Každý si nájde to svoje z ponuky viac ako 55 športov, či sa venuje fitnes, turistike, cyklistike, behu, rýchlej chôdzi, plávaniu, kajakovaniu, futbalu, poľovníctvu, rybolovu, alebo zimným športom ako lyžovanie a snowboarding. Koncept doplnia samoobslužné pokladne, servis (bicyklov, kolobežiek, korčúľ) a showroom, kde si budú môcť zákazníci vystavené produkty rovno odskúšať. Na výmenu a vrátenie tovaru majú zákazníci Decathlonu až 365 dní.

Neustále sa snažíme inovovať, zlepšovať ponuku a kvalitu produktov za prijateľné ceny. Naše značky navrhujeme, testujeme a vyrábame v našich vývojových centrách, aby sme splnili tie najvyššie očakávania našich zákazníkov. Teším sa, že môžem viesť a otvoriť novú predajňu s výnimočnou centrálnou lokalitou a sprístupniť šport všetkým obyvateľom Nitry i ostatným návštevníkom, “  hovorí líder predajne a vášnivý rybár Radovan Sajko.

Celú športovú ponuku Decathlonu, 15 000 produktov a 55 športov, môžu zákazníci objaviť prostredníctvom internetového obchodu www.decathlon.sk, ktorý ponúka v rámci viackanálovej stratégie (omnichannel) dve služby zdarma (Klikni & Vyzdvihni / E-rezervácie s vyzdvihnutím na predajni) a dve služby platené (Dopravu priamo domov, alebo na výdajné miesto).

Viac informácií nájdete na tejto webstránke. https://www.decathlon.sk/otvorenie-predajne-nitra.html

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Decathlon otvára 11 predajňu na siedmich pahorkoch © SITA Všetky práva vyhradené.

8. júla 2021