Dcéra princeznej Caroline sa zasnúbila s filmovým producentom, jej syn bude dvojnásobným otcom

370942_monaco_national_day cf7b20da760840da85fe25ff147d5aa3 676x503.jpeg

BRATISLAVA 26. marca (WebNoviny.sk) – Charlotte Casiraghi, dcéra monackej princeznej Caroline a už zosnulého talianskeho športovca a obchodníka Stefana Casiraghiho, sa zasnúbila s Dimitrim Rassamom.

Svadbu plánujú na júl

Dvojica sa spolu ukázala v sobotu na 64. ročníku podujatia Bal de la Rose v Monte Carle, pričom 31-ročná Casiraghi mala na prstenníku ľavej ruky prsteň s diamantom. Dvojica sa plánuje vziať v júli. Nemenovaný zdroj pre americký týždenník People povedal, že zásnuby sa konali pred troma týždňami v Rakúsku, počas rodinnej lyžovačky s princeznou Caroline.

Rodáčka z Monaka a 36-ročný producent, ktorý sa podieľal napríklad na filmoch Nikto odnikiaľ (2014) alebo Malý princ (2015), spolu začali randiť v decembri 2016.

Odporúčame:
Švédska princezná Madeleine sa stala trojnásobnou matkou, narodila sa jej dcérka

Casiraghi je vnučkou zosnulej filmovej legendy a monackej kňažnej Grace Kelly. V období 2011 až 2015 bol jej partnerom herec Gad Elmaleh, s ktorým má štvorročného syna Raphaëla.

Siedmy v poradí na monacký trón

Pierre Casiraghi, syn monackej princeznej Caroline a zosnulého talianskeho športovca a obchodníka Stefana Casiraghiho, bude dvojnásobným otcom. V sobotu sa spolu s tehotnou manželkou Beatrice Borromeo ukázal na 64. ročníku podujatia Bal de la Rose v Monte Carle. Nemenovaný zdroj pre americký týždenník People prezradil, že 32-ročná talianska aristokratka by mala porodiť v máji.

Odporúčame:
Princ Harry a jeho snúbenica Meghan Markle dostali od kráľovnej Alžbety II. súhlas na svadbu

Tridsaťročný Casiraghi, ktorý je aktuálne siedmy v poradí na monacký kniežací trón, a jeho manželka začali spolu randiť v máji 2008. Vnuk legendárnej Grace Kelly a Borromeo si povedali áno v lete 2015, pričom tak spravili počas dvoch obradov. Civilný sobáš sa konal 25. júla 2015 v Monaku a cirkevný obrad sa uskutočnil 1. augusta 2015 na jednom z Borromeových ostrovov. Ich syn Stefano Ercole Carlo Casiraghi sa narodil 28. februára 2017.

 

Viac k témam: Charlotte Casiraghi, Monako, Pierre Casiraghi, princezná Caroline
Zdroj: Webnoviny.sk – Dcéra princeznej Caroline sa zasnúbila s filmovým producentom, jej syn bude dvojnásobným otcom © SITA Všetky práva vyhradené.

26. marca 2018