CRH získalo už po druhýkrát prestížne ocenenie Slovak Business Superbrands Award

370357_new project 3.jpg

BRATISLAVA 19. marca 2018 (WBN/PR) – Spoločnosť CRH prvýkrát získala ocenenie v roku 2017 na základe vopred definovaných kritérií, akými sú známosť, budovanie značky, inovácie či prestíž. Svoje miesto medzi najlepšími potvrdila aj  tento rok.

Cenu Slovak Business Superbrands Award 2018 udelila spoločnosti CRH Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands. Zaradili sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.

„Udelenie ocenenia Superbrands Award 2018 je pre nás potvrdením našej každodennej práce a energie, ktorú do značky CRH vkladáme. Zároveň veríme, že bude dobrým znamením a povzbudením aj pre našich zákazníkov, pre ktorých pre prvoradá kvalita našich produktov a služieb,“ dodala Miroslava Paľová, marketingová manažérka spoločnosti CRH.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých renomovanou spoločnosťou BISNODE. Členmi Brand Councilu sú uznávaní odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

Akciová spoločnosť CRH (Slovensko) pôsobí v rámci regiónu North Danube (Rakúsko, Slovensko, Maďarsko) ako súčasť skupiny CRH plc a na Slovensku je vedúcim výrobcom a dodávateľom stavebných materiálov a súvisiacich služieb.

Viac k témam: CRH, ocenenie, Slovak Business Superbrands Award
Zdroj: Webnoviny.sk – CRH získalo už po druhýkrát prestížne ocenenie Slovak Business Superbrands Award © SITA Všetky práva vyhradené.

19. marca 2018