Členovia Činohry SND sa zúčastnia na pochode za slušné Slovensko, predstavenie začne neskôr

369482_img_7475 676x451.jpg

BRATISLAVA 8. marca (WebNoviny.sk) – Členovia Činohry Slovenského národného divadla (SND) „sa pod tlakom okolností rozhodli vyjadriť svoj občiansky postoj a svojou účasťou podporiť pochod za slušné Slovensko.

Odporúčame:
Polícia je pripravená na piatkové pochody, Gašpar vyzýva ľudí k dodržovaniu pokynov

Vedenie našej prvej divadelnej scény preto návštevníkov divadla informuje, že sa v tejto súvislosti v piatok 9. marca posúva začiatok predstavenia Úpadok amerického impéria, invázia barbarov. Hra sa v novej budove SND na Pribinovej ulici začne o 20:00. Agentúru SITA o posune začiatku predstavenia z 19. na 20. hodinu informovalo divadlo a oznam je zverejnený aj na webstránke SND http://snd.sk/.

Pochod Postavme sa za slušné Slovensko bude tento piatok v Bratislave a v ďalších mestách. Organizujú ho Katarína Nagy Pázmany, Peter Nagy, Karolína Farská a Juraj Šeliga, ktorí organizovali aj minulotýždňový pochod Nechceme späť 90-te. Minulý piatok si podľa odhadov prišlo uctiť pamiatku Jána a Martiny 20- až 25-tisíc ľudí, vrátane prezidenta Andreja Kisku.

Viac k témam: pochod „Za slušné Slovensko“, SND Slovenské národné divadlo
Zdroj: Webnoviny.sk – Členovia Činohry SND sa zúčastnia na pochode za slušné Slovensko, predstavenie začne neskôr © SITA Všetky práva vyhradené.

8. marca 2018