Christina Aguilera zverejnila skladbu Twice, je ukážkou z jej pripravovaného albumu Liberation

375071_christina aguilera 676x449.jpg

BRATISLAVA 12. mája (WebNoviny.sk) – Americká speváčka Christina Aguilera zverejnila skladbu Twice. Novinka je ďalšou ukážkou z jej očakávaného albumu Liberation, ktorý sa dostane na trh 15. júna.

Odporúčame:
Populárna česká hudobná skupina Lunetic ohlásila návrat, v pôvodnej zostave je aj Martin Kocián

Štúdiovka bude obsahovať 15 skladieb, z ktorých 37-ročná interpretka predtým zverejnila pieseň Accelerate (ft. Ty Dolla Sign a 2 Chainz). Na texte, hudbe a produkcii skladby spolupracoval Kanye West. Rodáčka z New Yorku ponúkla k singlu Accelerate aj videoklip, ktorý režírovala Zoey Grossman.

Aguilera sa predstaví spolu s Demi Lovato počas udeľovania Billboard Music Awards, ktoré sa bude konať 20. mája. Dvojica predvedie skladbu Fall in Line, ktorá sa takisto bude nachádzať na albume Liberation.

Christina María Aguilera

sa na hudobnej scéne začala presadzovať v roku 1998, keď naspievala pieseň Reflection pre animovaný film Mulan
o rok neskôr vydala debutový eponymný album, ktorým si zabezpečila celosvetovú slávu. Nahrávka obsahovala hity ako Genie In A Bottle, What A Girl Wants, I Turn To You alebo Come On Over Baby (All I Want Is You). Nasledovali štúdiovky Mi Reflejo (2000), My Kind Of Christmas (2000), Stripped (2002), Back To Basics (2006), Bionic (2010) a Lotus (2012)
držiteľka piatich cien Grammy má od roku 2010 hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

Informácie pochádzajú z webstránky www.rollingstone.com a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: Christina Aguilera, hudba
Zdroj: Webnoviny.sk – Christina Aguilera zverejnila skladbu Twice, je ukážkou z jej pripravovaného albumu Liberation © SITA Všetky práva vyhradené.

12. mája 2018