Časť ľudí bola zhrozená a ďalších to pobavilo, vrátil sa Kollár k potýčke Matoviča s Kaliňákom (video)

499473_3j2a9424 676x451.jpg

16.9.2023 (SITA.sk) – Predseda parlamentu a hnutia Sme rodina Boris Kollár si myslí, že na Slovensku sme sa už dávno v minulosti dostali do nekultúrnosti. Reagoval tak na potýčku lídra hnutia OĽaNO a priatelia Igora Matoviča a exministra vnútra za stranu Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Roberta Kaliňáka.

„Myslím si, že takéto vtipné video sme ešte nevideli. Myslím si, že jednu časť národa to pobavilo a druhá časť národa je z toho zhrozená,“ uviedol Kollár v diskusnej relácii Sobotné dialógy vo verejnoprávnej televízii RTVS. Dodal, že v takomto prostredí žil tri a pol roka v koalícii.

Pripomína, že vie vychádzať aj s Matovičom, aj s predsedom strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richardom Sulíkom, ale aj s lídrom strany Hlas – sociálna demokracia Petrom Pellegrinim či predsedom Smeru-SD Robertom Ficom. „Takýmto spôsobom by sa politici určite nemali správať. Je to veľmi zlý signál, pretože ak to robíme my, čo chceme potom od ľudí,“ pýta sa predseda Sme rodina.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Predseda hnutia Sme rodina
Zdroj: SITA.sk – Časť ľudí bola zhrozená a ďalších to pobavilo, vrátil sa Kollár k potýčke Matoviča s Kaliňákom (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

16. septembra 2023