Bratislavská polícia dolapila mladého dílera, mal pri sebe 700 dávok drogy

477425_drogy 676x456.jpg

17.1.2022 (Webnoviny.sk) – Policajti zadržali dílera z bratislavskej Petržalky, mal pri sebe 700 dávok drogy. Vyšetrovateľ vzniesol obvinenie z trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prokurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 24-ročnému Tomášovi D. z Bratislavy.

Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, dílera, ktorý predával a prechovával pervitín v herni, ale aj na iných miestach v Petržalke, zadržali v piatok 14. januára. Muža zadržali v herni a eskortovali ho na policajné oddelenie. Mladík mal pri sebe neznámu látku kryštalickej konzistencie, pričom expertíznym skúmaním zistili, že ide o metamfetamín.

„Zaistené množstvo zodpovedalo 700 bežným jednorazovým dávkam drogy,“ uviedla hovorkyňa. Obvinený sa nachádza vo väzbe a v prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na tri roky až desať rokov.

Viac k témam: Drogový díler, Pervitín
Zdroj: Webnoviny.sk – Bratislavská polícia dolapila mladého dílera, mal pri sebe 700 dávok drogy © SITA Všetky práva vyhradené.

17. januára 2022