Bičan moderátorom novej TV hry o 1 000 000 eur!

Tomu sa povie zmena ako hrom! Známa televízna lotéria Hra o Niké, v ktorej ide až o milión eur, sa vracia na obrazovkách TV Markíza v úplne novom šate. V úlohe moderátora sa predstaví populárny zabávač Andrej Bičan. Okrem vysokých výhier to teda zaváňa aj poriadnou šou.

Bičan privíta v štúdiu Hry o Niké Slovákov a Slovenky, ktorí budú vyhrávať skutočné peniaze. „Hra sa mi veľmi páči, oproti minulému ročníku je tam viac grafiky aj priestoru. Moderovanie Hry o Niké je pre mňa pocta,“ reagoval obľúbený televízny komik.

Že nejde o obyčajnú TV šou, hovorí aj najvyššia možná výhra – fantastických 1 000 000 eur! Vstupenkou do hry je stierací žreb Hra o Niké, ktorý si môžete zakúpiť už teraz a stať sa tak jedným z prvých hráčov, a teda potenciálnym milionárom. Viac ako polovica všetkých žrebov v predaji pritom ukrýva okamžitú finančnú výhru alebo postup do žrebovania. Spoznať nového slovenského milionára môžeme dokonca každú druhú nedeľu.

Premiéra sa na obrazovkách Markízy odohrá 9. októbra o 17.00. Prví šiesti hráči budú vyžrebovaní už 29. septembra a aj vy môžete byť medzi nimi! Predaj žrebov je zahájený, nájdete ich v pobočkách Niké či trafikách.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

21. septembra 2016