Beyoncé prvýkrát ukázala svetu dvojičky, mesiac po pôrode uverejnila fotografiu

BRATISLAVA 14. júla (WebNoviny.sk) – Americká speváčka a herečka Beyoncé zverejnila prvú fotografiu s dvojčatami – synom Sirom a dcérou Rumi, ktorí sa narodili minulý mesiac.

Tridsaťpäťročná interpretka na zábere stojí sporo odetá v záhrade pri kvetinovom oblúku a v náručí drží svoje deti. Rodáčka z Houstonu v Texase snímku zverejnila prostredníctvom služby Instagram, pričom za hodinu viac ako dva milióny fanúšikov označili, že sa im páči.

Odporúčame:
Jay-Z oslávi Deň otcov dvojnásobne, Beyoncé priviedla na svet dvojčatá

Beyoncé privítala dvojčatá na svete s manželom, rapperom Jay Z. Dvojica už spolu vychováva päťročnú dcérku Blue Ivy.

Beyoncé Giselle Knowles-Carter začala hudobnú kariéru v 90. rokoch ako členka skupiny Destiny’s Child, s ktorou má na konte štyri štúdiovky, no neskôr sa vydala na sólovú dráhu. Ako sólistka uviedla na trh albumy Dangerously In Love (2003), B’Day (2006), I Am… Sasha Fierce (2008), 4 (2011), Beyoncé (2013) a Lemonade (2016).

Jedna z najlepšie zarábajúcich interpretiek na svete získala už 22 cien Grammy, tri z nich ešte ako členka Destiny’s Child. Ako herečka sa predstavila napríklad v snímkach Austin Powers v Zlatom úde (2002), Pokušenie (2003), Ružový panter (2006), Dreamgirls (2006), Cadillac Records (2008) či Posadnutá (2009).

 

Viac k témam: Beyonce Knowles
Zdroj: Webnoviny.sk – Beyoncé prvýkrát ukázala svetu dvojičky, mesiac po pôrode uverejnila fotografiu © SITA Všetky práva vyhradené.

14. júla 2017