Batoľa zomrelo v rozpálenom aute, zabudla ho tam matka

Keď sa matka po práci vrátila po dievčatko do materskej školy, zamestnankyne zariadenia jej povedali, že dcéru k nim v ten deň nedoviedla. Gluckstadt 12. mája (WebNoviny.sk) – Dvojročné dievčatko našli v stredu mŕtve v aute jej matky, zaparkovanom pri materskej škole v meste Gluckstadt v americkom štáte Mississippi. Informovala o tom dnes tlačová agentúra AP s odvolaním sa na miestne médiá.

Podľa slov šerifa okresu Madison, Randyho Tuckera, si matka myslela, že pred odchodom do práce odviedla dieťa do predškolského zariadenia Little Footprints Learning Center v Gluckstadte, približne 30 kilometrov od metropoly štátu Jackson. Keď sa matka po práci vrátila po dievčatko do materskej školy, zamestnankyne zariadenia jej povedali, že dcéru k nim v ten deň nedoviedla.

Tucker dodal, že matka sa dostala do stavu silného rozrušenia, bežala k svojmu autu a uvedomila si, že dieťa je stále v autosedačke. Šerif dodal, že išlo o tragickú udalosť a z dostupných dôkazov zatiaľ vyplýva, že obvinenia zrejme nebudú vznesené. Úrady nezverejnili meno dieťaťa ani rodičov.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

12. mája 2016