Banka, ktorá rozumie podnikaniu

BRATISLAVA 11. júla 2016 (WBN/PR)

Ako sa darí najvýznamnejšiemu hráčovi na trhu.

Pred viac ako 25 rokmi začala Tatra banka ponúkať finančné služby svojim prvým klientom. Za tento čas sa stala najúspešnejšou bankou pre firemných klientov na Slovensku. To potvrdzuje aj naďalej rastúci trhový podiel banky, ktorý sa vyšplhal ku koncu roka 2015 na 22,81 %. „Základom úspechu je profesionálny prístup ku klientom. Naše produkty prispôsobujeme potrebám klientov a aktívne hľadáme jedinečné riešenia,“ uviedol Marcel Kaščák, člen predstavenstva Tatra banky.

Zárukou úspechu je individuálny prístup
Spoločnosti, ktoré si vybrali Tatra banku za svojho finančného partnera, dlhodobo deklarujú v vysokú úroveň spokojnosti. Za ňou stoja najmä vzťahoví manažéri, ktorí pripravujú pre firemných klientov individuálne riešenia podľa požiadaviek, zároveň sú okamžite dostupní a nápomocní pri realizácii podnikateľských zámerov.

Na zabezpečenie čo najvyššej profesionality v poskytovaní služieb zaviedla Tatra banka dva koncepty starostlivosti o firemného klienta: Incorporated Banking určený pre stredne veľké firmy a Great Corporate, ktorý je určený pre korporátnych klientov. Tatra banka taktiež podporuje veľké korporátne skupiny vrátane finančných inštitúcií a vďaka osvedčenému modelu starostlivosti o domáce a nadnárodné korporátne skupiny prináša klientom nadštandardnú pridanú hodnotu.

Zistite viac: Tatra Business

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

11. júla 2016