Azarenková oznámila šťastnú novinu, stane sa mamou

„Nemôžeme byť šťastnejší, cítime sa požehnane na začiatku tejto cesty budovania spoločnej rodinky,“ uviedla 26-ročná niekdajšia jednotka renkingu.

BRATISLAVA 15. júla (WebNoviny.sk) – Bieloruská niekdajšia jednotka svetového rebríčka WTA tenistiek vo dvojhre Viktoria Azarenková bude mamou. Po pôrode sa chce vrátiť do súťažného diania.

Mám nadchýnajúcu novinku. Kým som sa zotavovala zo zranenia kolena, ktoré som utrpela na Roland Garros, lekár ma informoval, že ja a môj priateľ sa koncom roka staneme rodičmi. Nemôžeme byť šťastnejší, cítime sa požehnane na začiatku tejto cesty budovania spoločnej rodinky,“ napísala Azarenková na facebooku.

Chýbajú mi súperenia, ale som nadšená z toho, čo je teraz predo mnou. Je pre mňa veľkou inšpiráciou, koľko športovkýň sa vo svojich odvetviach ocitlo nazad na úplnom vrchole už v pozícii mamičiek. Plánujem presne to isté,“ predznamenala 26-ročná dobyvateľka melbournských grandslamových Australian Open 2012 a 2013 Azarenková, momentálne šiesta v singlovom renkingu.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

15. júla 2016