Anastasii Kuzminovej odovzdali mimoriadnu cenu ešte za decembrové výsledky

369161_imgl1594 676x451.jpg

BRATISLAVA 5. marca (WebNoviny.sk) – Ešte v decembri počas vyhlásenia ankety Športovec roka 2017 organizátori udelili špeciálnu cenu biatlonistke Anastasii Kuzminovej, ktorá dosiahla mimoriadne výsledky v prebiehajúcej sezóne Svetového pohára až po uzávierke ankety Športovec roka 2017 (bola 5. decembra).

Cenu si úspešná olympionička nemohla vtedy prevziať osobne, stalo sa tak až v pondelok 5. marca počas jej prítomnosti v Bratislave. Cenu jej odovzdal predseda Klubu športových redaktorov Tomáš Grosmann.

Odporúčame:
Foto: Trojnásobnú medailistku Kuzminovú privítali v Banskej Bystrici a prekvapili darčekmi

Naša šampiónka nás prekvapila výsledkami po uzávierke našej ankety. Na jednej strane sme boli smutní z toho, že sme to nestihli, na druhej strane sme sa tešili spolu s ňou z úspechov. Nestalo sa to prvýkrát v histórii. Udelili sme jej mimoriadnu cenu v rámci našej ankety. Teraz prišla vhodná príležitosť na to, aby sme sa vrátili k 22. decembru a zablahoželali jej za dosiahnuté výsledky,“ povedal Tomáš Grossman.

Viac k témam: Anastasia Kuzminová, biatlon, Športovec roka
Zdroj: Webnoviny.sk – Anastasii Kuzminovej odovzdali mimoriadnu cenu ešte za decembrové výsledky © SITA Všetky práva vyhradené.

5. marca 2018